Recenzie

Skvelá partia zanietených mladých ľudí. Vedia, čo robia a robia to s takým nadšením, že deti sú z nich na vetve. Alebo aj na lane, na gume, na kolese, vo vzduchu… a vždy s úsmevom, smiechom a trpezlivo. Vďaka za výbornú zábavu. Vrelo odporúčam.

Miroslava Kiripolská, Edulienka

Individuálny a profesionálny prístup pre deti a mládež. Deťom veľmi blízky a hravý štýl vedenia s modernými formami hier a učenia. Jednoznačne odporúčame na každý typ akcie a cakumprásk je partnerom vo väčšine našich projektov, ako je OCTAGO, ROZHÝB SVOJE MESTO, ROZHÝB SVOJU ŠKOLU, FACTORYEVENTS či ŠPORTOVÉ DNI ..

Mária Bendová

Ak hľadáte ľudí, ktorí zabavia deti aj dospelých, s ľahkosťou, nonšalantnosťou, nenútenosťou a čistou, naivnou a napriek tomu (alebo vďaka tomu) odbornou hravosťou, ste na správnom mieste. Flexibilnosť prístupu, fyzicky aj mentálne vhodné a náročné aktivity, s úsmevom na tvári. Ku Cakumprásk sme sa dostali náhodne a už zabávali Pixel Federation deti, deti na akciách, ktoré organizujeme cez našu neziskovku Edufactory, v školách, ktoré podporujeme. Počúvajú a šijú na mieru. Cakumprásk!

Lucia Šicková, Pixel Federation

Naša spoločnosť TOWER Finance v tomto roku organizovala prvý športový deň a teda sme chceli, aby táto akcia bola po všetkých stránkach dokonalá. Máme spolupracovníkov v rozdielnom veku, každý preferuje inú formu zábavy, takže nájsť program, ktorý by splnil očakávania a vyhovoval každému, bolo naozajstnou výzvou. Zverili sme dôveru Cakumprásk a získali sme viac ako sme očakávali. Program nám ušili na mieru, všetky naše (aj neštandardné) požiadavky zvládli na výbornú, nič nebol problém a hlavne, všetko od prvého až po posledné stretnutie prebiehalo absolútne profesionálne, s dôrazom na kvalitu. Juraja a jeho tím vrelo odporúčame, určite budete nadšení ako sme boli my.

Mário Markech, Predseda predstavenstva TOWER Finance a.s.